Ринкова капіталізація VIRTUAL перевищує 5 мільярдів доларів, але загрожує відкат на 15%.

 Ринкова капіталізація VIRTUAL перевищує 5 мільярдів доларів, але загрожує відкат на 15%

Однак, нещодавнє зростання було недовгим: ціна токена впала на 15,20% за останні 24 години. Ось докладніший погляд на фактори швидкого відновлення та на те, що може чекати VIRTUAL попереду.

Тиск продажів Virtuals Protocol зупиняє зростання

1 січня ринкова капіталізація Virtuals Protocols становила 3,87 мільярда доларів. Учора він піднявся аж  5,05 мільярда доларів. Однак на момент написання цієї статті все змінилося, і ВІРТУАЛЬНА ринкова капіталізація впала до 4,28 мільярда доларів США.

Ринкова капіталізація є продуктом циркулюючої пропозиції та ціни. Таким чином, коли будь-яке з них збільшується або зменшується, це впливає на ринкову капіталізацію криптовалюти. Для VIRTUAL його загальна кількість 1 мільярда токенів уже в обігу.

Отже, падіння показника, як показано нижче, можна пояснити ціною, яка впала з 5,05 до 4,28 доларів США за останні 24 години. Крім того, якщо вартість альткойна продовжить падати, ринкова капіталізація протоколу ризикує рухатися в тому ж напрямку.

Ринкова капіталізація віртуального протоколу. Джерело: CoinGecko

Згідно з висновками BeInCrypto, це двозначне зниження може бути пов’язане із значним отриманням прибутку від власників. Згідно з даними Santiment, обсяг ланцюжкового прибутку на 1 січня становив 5,95 млн. Цей показник вимірює рівень реалізованого прибутку за певний період. Але 2 січня, це було те саме вікно, VIRTUAL піднявся до нового історичного максимуму, а обсяг прибутку зріс до 6,56 мільйонів.

За поточною ціною це означало, що власники VIRTUAL зарезервували прибуток у розмірі понад 28 мільйонів доларів. Хоча фіксація прибутку не досягла цього рівня сьогодні, подальше зростання може спричинити тривале зниження ринкової капіталізації та ціни.

Прибуток від віртуального протоколу On-Chain. Джерело: Santiment

ВІРТУАЛЬНИЙ прогноз ціни: тривале зниження перед відскоком

На 4-годинному графіку відбувся ВІРТУАЛЬНИЙ відкат, оскільки токен був перекуплений, відповідно до індексу відносної сили (RSI). RSI — це технічний індикатор, який вимірює імпульс, а також перевіряє, чи є актив перекупленим або перепроданим.

Але крім цього, індикатор Supertrend, який відіграє ключову роль у визначенні областей купівлі та продажу, блимає опір накладних витрат на рівні 5,15 дол. Якщо червоний сегмент Supertrend залишиться вищим за ціну VIRTUAL, альткойн може впасти до $3,85.

4-годинний аналіз протоколу Virtuals. Джерело: TradingView

З іншого боку, якщо бикам вдасться проштовхнути ціну до опору в $5,15, ця тенденція може змінитися. За такого сценарію ВІРТУАЛЬНА ринкова капіталізація може перевищити 6 мільярдів доларів, а ціна може наблизитися до 7 доларів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *