Yonhap News оприлюднив події на 8 січня з посиланням на фінансовий регулятор країни, Комісію з фінансових послуг (FSC).
Інституційні криптоінвестиції надходять до Південної Кореї
Як повідомляється, FSC окреслив стратегію відкриття віртуального простір активів для інституційних інвесторів. Очікується, що цей крок створить більш регульоване та стабільне середовище для криптоінвесторів, як роздрібних, так і інституційних, у країні.
Наразі законодавство Південної Кореї обмежує надання облікових записів із справжнім іменем корпораціям. Обмеження діяло, незважаючи на відсутність будь-яких юридичних перешкод для надання таких облікових записів.
Облікові записи зі справжнім іменем є важливими для інвестицій у віртуальні активи. Однак регулятори вказували банкам не відкривати ці рахунки корпораціям, обмежуючи інституційну участь у ринку.
Отже, регулятори дозволили лише роздрібним інвесторам інвестувати в криптовалютні ринки.
За даними Yonhap, 8 січня FSC оголосила, що перегляне план поступового дозволу корпораціям відкривати на біржах облікові записи на реальне ім’я. Це розпочнеться з некомерційних корпорацій, а потім розшириться.
Останній крок з боку Південної Кореї відбувся після впровадження ‘Закону про захист користувачів віртуальних активів’ у 2024 році. Закон мав на меті захистити окремих криптоінвесторів і підвищити загальну стабільність ринку.
Тепер FSC, очевидно, просуває другий етап регулювання віртуальних активів. Це включає вирішення таких проблем, як стейблкойни, стандарти лістингу та правила поведінки для бірж віртуальних активів.
«Нам потрібно обговорити, як створити стандарти лістингу, що робити зі стабільними монетами та як створити правила поведінки для бірж віртуальних активів. Ми працюватимемо над узгодженням із світовими правилами на ринку віртуальних активів», – сказав директор FSC Квон Де Йонг.
Ця остання подія сталася після нещодавнього відкриття, що понад 30% Південної Кореї&# 8217 населення інвестує в криптовалюту. Дані показали, що станом на кінець листопада кількість вітчизняних інвесторів у цифрові активи досягла 15,59 мільйона, збільшившись на 610 000 порівняно з кінцем жовтня.
Ще одним позитивним моментом є те, що країна відклала 20% податок. на дохід від віртуальних активів, що перевищив 2,5 мільйона вон у грудні. Таким чином, здається, що Південна Корея позиціонує себе на вершині світового крипторинку завдяки сприятливому регулюванню.