Порушення SEC скасовує політику SAB 121, що дозволяє банкам зберігати криптовалюту

 Порушення SEC скасовує політику SAB 121, яка дозволяє банкам зберігати криптовалюту

Це означає, що банки та традиційні фінансові установи тепер можуть пропонувати криптопослуги без значних регуляторних перешкод.

Банки США можуть зберігати біткойни 

Тепер компанії можуть оцінювати свої зобов’язання захищати ці активи по-іншому, зокрема через умовні зобов’язання, такі як потенційні втрати внаслідок крадіжки чи шахрайства.

«До побачення, SAB 121! Це не було весело | Бухгалтерський бюлетень персоналу № 122», — написала комісар SEC Гестер Пірс на X (раніше Twitter). 

Простими словами, SAB 122 скасовує жорстку вимогу до банків записувати криптоактиви, якими володіють клієнти, як-от біткойни, як зобов’язання на своїх балансах. 

Ця зміна спрощує відповідність вимогам, зменшуючи фінансовий тягар і вимоги до капіталу, які раніше пов’язували зі зберіганням криптовалюти відповідно до SAB 121.

«Навіть не потрібен був виконавчий наказ! Дякую, Хестер Пірс і Голові Уєді! Це було правильне рішення IMO», — написав аналітик ETF Джеймс Сейффарт. 

Загалом, нові вказівки дозволяють більшій кількості банків пропонувати послуги зберігання біткойнів безпечно та здійсненно, дозволяючи їм враховувати лише потенційні збитки як умовні зобов’язання.

По суті, тепер банки можуть зберігати та захищати криптовалюту для своїх клієнтів, як вони вважають за потрібне. Компанії мають свободу вирішувати, чи потрібно їм визнавати зобов’язання щодо захисту ризиків і як їх вимірювати. 

Крипторегулювання США змінюється

Кріптоспільнота впала в ейфорію від цієї новини. Багато років американські банки хотіли зберегти біткойни, але не могли. Майкл Сейлор з MicroStrategy також поділився своїм хвилюванням у соціальних мережах.

Ще в травні 2024 року Палата представників і Сенат ухвалили резолюцію про скасування SAB 121. Однак президент Джо Байден наклав вето на цю резолюцію. 

Це рішення було прийнято після того, як учора Комісія з цінних і бірж і цінних паперів (SEC) створила робочу групу з питань криптографії на чолі з Хестер Пірс. Сьогодні уряд зробив хвилю прокриптографічних заяв.

Раніше президент Трамп підписав перший виконавчий указ, пов’язаний із криптовалютою, запропонувавши США створити запас цифрових активів. 

Загалом, схоже, що регуляторний простір криптографії в США нарешті змінився, і криптокомпанії, ймовірно, побачать значне зростання в країні. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *