Норріс, найвідоміший за роллю Хенка Шредера у фільмі «Всі тяжкі», засудив проект. Він заявив, що DEAN є шахраєм.
Акаунт X Діна Норріса зламано з метою просування Fake Meme Coin
26 січня Норріс опублікував відео про X роз’яснює чутки про його зв’язок із монетою-мемом DEAN.
«Гей, насправді це Дін Норріс, і все це божевільне криптовалютне лайно було повним фальшивим шахрайством. Мене зламали, і я щойно отримав це назад», — сказав Норріс.
Актор закликав людей ігнорувати мем-коін, уточнивши, що його зламали і що ця ситуація — шахрайство. . Він висловив розчарування через звинувачення на свою адресу на Reddit і зазначив, що рідко користується платформою.
«Я не знав, що мене зламали, поки я не почав отримувати повідомлення від друзів про те, що все там. Я негайно повідомив X, і це було вирішено», — написав Норріс на X.
Він також зазначив, що деякі облікові записи, які звинувачують його у брехні, насправді були залучені до просування шахрайства.
< p>Інцидент почався, коли Норріс’ обліковий запис опублікував повідомлення з оголошенням про запуск нової криптовалюти DEAN разом із адресою контракту. Крім того, хакери поділилися зміненим зображенням Норріса, який тримає блокнот із символом монети та датою, написаною на ньому.
Вони також опублікували фальшиве відео, на якому Норріс підтвердив легітимність монети.
“Гей, це я, Діне, і 25 січня я заявляю, що це справжнє,” відео неправдиво заявлено.
На момент подання звіту кілька мем-монет DEAN — деяким лише день або два тому — залишалися доступними для торгівлі на ринку.
DEAN Meme Coins. Джерело: DexScreener
Норріс приєднався до довгого списку людей, які стали жертвами криптошахраїв. Нещодавно хакери атакували обліковий запис колишнього президента Бразилії Жаіра Болсонару, щоб рекламувати монету-мем BRAZIL. Крім того, після запуску монети-мему TRUMP шахраї використали 857,5 мільйонів доларів за один тиждень.
Це ще не все. Раніше BeInCrypto повідомляв, що криптошахрайство зростає, і лише у 2024 році вони здійснили близько 834,5 мільйонів доларів.
Ринок монет мемів: не шахрайство!
< p>Не дивлячись на це, Кі Янг Джу, генеральний директор CryptoQuant, заперечував ідею про те, що меми-монети є шахрайством. Він порівняв оцінку монет-мемів із оцінкою арт-ринку, де вартість створюється через наратив.
«Якщо сама основа монети-мему ринок вважається шахрайством, то, за тією ж логікою, ринок мистецтва також слід розглядати як шахрайство», – опублікував Ю на X.
Хоча ажіотаж навколо мем-монет може згаснути, Джу вважає, що до 2030 року ринок стане більш зрілим.
«Я визнаю, що з монетами-мемами зараз багато проблем, але я хотів зазначте, що їх остаточне майбутнє може бути не нульовим», – написав він.