Емітенти ETF купують біткойн у 20 разів швидше, ніж загальний обсяг майнінгу

 Емітенти ETF купують біткойн у 20 разів швидше, ніж загальний обсяг майнінгу

Загалом вони придбали понад 9000 у п’ятницю та понеділок, при цьому ціни лише зростали. Цей високий рівень споживання зберігається, незважаючи на нещодавнє падіння біткойна, що свідчить про те, що воно триватиме.

Біткойн і емітенти ETF

Аналітики відзначили, що в п’ятницю, 3 січня, емітенти Bitcoin ETF придбали більше дев’яти тисяч BTC. Це значно вище, ніж зазвичай. Однак у понеділок вони підвищили цей курс, купивши понад 9600 BTC.

“Спотові біткойн-ETF США поглинули ще (абсолютно величезні) 9624 BTC вчора. Пам’ятайте, щодня видобувається лише приблизно 450. Це другий робочий день із закупівлями понад 9 тис. ‘Отримайте трохи/отримайте своє’ поки ви ще можете,” заявив Шон Едмондсон.

Відтоді як біткойн ETF були вперше затверджені, усі 12 емітентів стали одними з найбільших китів галузі. У жовтні вони придбали в п’ять разів більше BTC, ніж світовий обсяг майнінгу, і ця цифра зросла лише до понад 20 разів.

В сукупності вони володіли 5% від загального обсягу пропозиції у листопаді та незабаром перевершили холдинги Сатоші.

Хоча Bitcoin ETF IBIT нещодавно назвали «найбільшим запуском в історії фондової біржі», ” у 2025 році на ринку все ще були перші проблеми. Минулого тижня IBIT зафіксував відтік у розмірі 330 мільйонів доларів, побивши свій власний рекорд.

Інші емітенти зіткнулися з подібним занепадом. Тим не менш, цей негативний сигнал не зупинив придбання.

Протягом місяців члени спільноти побоювалися, що BlackRock та інші емітенти ETF вплинуть на децентралізацію, властиву біткойнам. Ця прискорена тенденція закупівель підтверджує ці страхи.

Місяць тому ETF перевершили авуари Сатоші, але аналітик Ерік Балчунас зазначив, що вони вже на 4% шляху до того, щоб перевершити авуари сумнозвісного творця BTC.< /p>

Зрештою, цей купівельний тиск може справді безповоротно вплинути на крипторинок. Ледве більше двох місяців тому емітенти ETF майнили в п’ять разів більше, ніж біткойн-майнери.

Зараз це більш ніж у 20 разів перевищує їхній обсяг виробництва, а ведмежі ринкові сигнали призвели лише до ще більших покупок. Наразі не існує контрзаходів, які б протистояли цій зростаючій тенденції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *